Temsilcilikler - İnova Teknik

İçeriğe git
TEMSİLCİLİKLER
Fortress Türkiye
Fortress Technology - Metal Dedektörler
Kuruluşundan beri “kolay kullanım”, “sıra dışı güvenilirlik” ve “eşsiz performans” temel ilkeleri ile üretilen ve ürün çeşitliliği ile müşteri ihtiyacına özel esnek tasarımlar konularında lider metal detektör üreticisidir.
Mekitec Türkiye
Mekitec - X-Ray Kalite Kontrol Sistemleri
Mekitec, firma kurucularının 20 yılı aşkın tecrübeleri ile, üretim hatlarındaki metal detektörlerinin yerini alacak sadelikte ve maliyette olan çok küçük boyutlara sahip gelişmiş XRay kontrol sistemi üreticisidir.
Stommpy Türkiye
Stommpy - Koruma Bariyerleri
Kentsel ve endüstriyel alanlarda olası tehlikeleri engeller, görününürlüğü ve darbe direnci son derece yüksek kalitede dikey ve yatay koruma bariyerleri üretir. Bilinenden daha az maliyetlerle ihtiyacınıza göre çözümler sunar.
Yamato Türkiye
Yamato - Otomatik Kontrol Terazileri
Filtec Türkiye
Industrial Dynamics / Filtec - Kalite Kontrol Ekipmanları
1958 yılından beri faaliyet gösteren Filtec, klasik yöntemlerin dışında çözümler sunarak rakiplerinin yetişemediği hızlara ve doğruluğa ulaşan; şişe ve teneke sıvı dolum hatları için kirlilik, kalıntı, etiket, kapak vb. pek çok alanda kontrol yapan ekipman üreticisidir.
Insort Türkiye
Insort AG - Moleküler Yapı Görüntüleme Sistemleri
Kendine ait patentli “Kimyasal yapı görüntüleme teknolojisi, (Chemical Imaging Technology-CIT)” ile sınıflandırma sistemleri konusunda yeni bir dönem açılmasını sağlayan, konularının uzmanı 2 büyük teknoloji şirketinin ortak girişimi olarak kurulan ürün sınıflandırma makineleri üreticisidir.
Prohaccp Türkiye
Prohaccp - Algılanabilir Ürünler
PROHACCP, gıda ve ilaç endüstrisinde kullanılabilen, metal dedektörü ile algılanabilir ve Xray ile tespit edilebilir ürünler üreticisidir.
WeLoc Türkiye
WeLoc - Plastik Klipsler
Weloc; gıda ve ilaç endüstrisinde kullanılan, esnek film, metalize film, alüminyum bariyerli film, bez çuval, kraft ambalaj ve karton ambalajların kullanıldıktan sonra en üst seviyede toz ve sıvı sızdırmazlığı sağlayarak tekrar kapatılmasını sağlayan, tekrar tekrar kullanılabilen endüstriyel plastik klips üreticisidir.
Facebook
Twitter
Google
Linkedin
Youtube
Telif Hakkı © 2011-2018 İnova Teknik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön